Кріпто

Найбільша криптобіржа Binance, яку запідозрили в допомозі Росії, втрачає ринок

Binance

У лютому Binance контролювала 57,5% середньомісячного обсягу світових кріптовалютних бірж. Але після того, як Мін’юст США почав розслідування щодо співпраці з РФ цей показник впав до 43%.

Як повідомляє Financial Times з посиланням на дослідження CCData, частка компанії на ринку падає протягом декількох місяців на тлі розслідування американським регулятором можливого порушення федеральних законів.

Крім регуляторів, падіння спровокувало також закінчення акції в березні, яка пропонувала клієнтам безкоштовну торгівлю біткоіном без комісії, що сприяло зростанню наприкінці минулого року.

Bloomberg пише, що розслідування, яке проводиться відділом національної безпеки Міністерства юстиції, спрямоване на те, щоб з’ясувати, чи використовувалася Binance Holdings Ltd. для допомоги росіянам обходити санкції США і переводити гроші через найбільшу в світі біржу криптовалют.

У заяві Binance зазначається, що компанія повністю дотримується всіх американських та міжнародних фінансових санкцій, а протоколи компанії «знай свого клієнта» конкурують з будь-якими в традиційній банківській системі, і кожен клієнт має пройти контроль, який включає перевірку країни проживання та особистої ідентифікації.

«Наша політика вимагає абсолютної нетерпимості до подвійної реєстрації, анонімних особистостей і прихованих джерел грошей», — додали в Binance.

Binance

Війна в Україні та Binance
8 березня 2022 року криптовалютна біржа Binance заявила про те, що заблокує транзакції з картами Visa і Mastercard в Росії. Обмеження почали діяти з опівночі 10 березня за московським часом.

22 березня 2022 року найбільша у світі криптобіржа Binance відключила російські банки. Всі оголошення були автоматично закриті системою.

21 квітня 2022 року криптобіржа Binance обмежила доступ для користувачів з Росії.

12 травня 2022 року Binance закрила перекази і виведення грошей для росіян.

6 травня 2023 року криптобіржу Binance запідозрили в допомозі РФ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top