Закон та правосуддя

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про мобілізацію: коли він набере чинності

Підтримало 243 народних депутати

Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за урядовий законопроект про мобілізацію. Про це 7 лютого повідомив народний депутат від партії «Голос» Ярослав Железняк.

Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (реєстраційний номер 10449) підтримало 243 народних депутати (при необхідних мінімум 226).

За законопроект в першому читанні проголосувало178 нардепів із фракції «Слуга народу», 3- з фракції «Голос», 18 – група «Довіра», 17- із групи «Платформа за життя та мир», 12 – група «Відновлення України», 7- група «За майбутнє», 8 – позафракційні народні депутати.

Не голосували в повному складі фракції «Європейська солідарність» та «Батьківщина».

«Законопроєкт прийнято без пропозицій Комітету. Далі внесення правок 14 днів до 21 лютого і друге читання. Тобто найбільш ймовірно буде прийнято законопроєкт в цілому в останній тиждень лютого, підписаний на початку березня і набере чинності через місяць, тобто у квітні», — написав Железняк.

Нагадаємо, омбудсмен України Дмитро Лубінець заявляв, що законопроєкт №10449 має цілу низку «суперечливих норм». Зауваження до документа зайняли дев’ять сторінок.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top