Новини

Голова Євроради Мішель закликав США виділити 60 млрд доларів Україні

Мішель закликав США прискорити схвалення допомоги Україні

Голова Європейської Ради Шарль Мішель закликав Сполучені Штативиділити Україні 60 мільярдів доларів. Про це Мішель сказав під час виступу у Європейському парламенті у вівторок, 6 лютого.

«І я хочу звернутися до Палати представників Сполучених Штатів з проханням виділити 60 мільярдів доларів, необхідних для того, щоб гарантувати фінансову стабільність України», — сказав Мішель.

Він підкреслив, що рішення Європейської ради надати 50 млрд євро Україні є «посланням усім тим, хто, як і ми, вірить у демократичні цінності та цінності свободи». 

«Це також послання нашим партнерам, які на нашому боці, щоб підтримати Україну та український народ. Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб разом із вами звернутися до Палати представників США з урочистим закликом швидко виділити 60 мільярдів доларів, необхідних для забезпечення фінансової стабільності України», — заявив Мішель.

Говорячи про Європейський фонд миру, Мішель відзначив, що його використовували багато разів але зараз необхідно реформувати цей механізм.

«І на основі пропозиції, яку поклав на стіл Високий представник, ми вирішили продовжувати рухатися далі. Можливо, потрібно буде додати більше грошей до цього механізму», — сказав Мішель.

Він додав, що, на його думку, потрібно буде перейти від підходу відшкодування, який був основою цього механізму, до підходу, який більше базується на спільних закупівлях — задля більшої підтримки європейської оборони, з одного боку, але також для того, щоб бути більш ефективними, більш швидкими в підтримці України.

«Ще одна важлива тема, яку ми багато разів обговорювали в минулому, в тому числі в цьому залі, — це заморожені активи. І тут ми досягли значного прогресу і попросили наших міністрів продовжити і фіналізувати роботу над цією важливою темою», —
сказав Мішель.

Крім того, Мішель заявив, що він шокований закликами до миру в Україні та перспективою того, що Крим та Луганськ залишаться під контролем РФ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top