Закон та правосуддя

Позов про колишне майно Міноборони: суддя Сергій Гут поставить крапку навесні

Твердження прокуратури про те, що майновий комплекс було незаконно перепродано, не знайшли підтвердження у поданих на засіданні доказах.

У стінах Одеського господарського суду пройшло чергове засідання щодо розгляду позову військової прокуратури до ТОВ «Баско». Суть позову полягає в спробі витребувати у компанії майновий комплекс, що знаходиться в Одесі, який був проданий Міністерством оборони ще двадцять років тому.

Представники прокуратури та Міноборони знову намагалися довести суду, що угода з продажу майна була незаконною. Проте їхні аргументи «блідніли» на тлі вагомих контраргументів, представлених адвокатами ТОВ «Баско».

Більшість засідання була присвячена обговоренню законності довіреності Міністерства оборони, на основі якої здійснювався продаж об’єкта — і саме це стало черговим підтвердженням того, що позиція військової прокуратури та Міноборони у цій справі дуже хитка.

Позивач, в черговий раз, напирав на те, що начальник Центрального управління Міноборони Дмитро Ісаєнко не мав права давати дозвіл директору держпідприємства «Південьвійськбуд» на продаж об’єкту.

За словами військового прокурора, доручення на підписання таких документів було анульовано розпорядженням міністра оборони. У свою чергу, адвокати відповідача змогли чітко довести, що нотаріальна довіреність відкликається лише шляхом звернення до нотаріуса, чого у встановлені терміни зроблено не було.

Усі звинувачення на адресу «Баско» про те, що компанія нібито незаконно придбала майно, розбилися о підтверджені факти та аргументи адвокатів, які документально підтвердили законність договору купівлі-продажу.

Водночас, твердження прокуратури про те, що майновий комплекс було незаконно перепродано, не знайшли жодного підтвердження у поданих на засіданні доказах.

Загалом, нинішнє судове засідання показало, що спроби прокуратури «відродити» цю справу, намагаючись надати йому нового обігу, на тлі відсутності будь-яких доказів чи аргументів виглядають дуже й дуже дивними.

Вислухавши аргументи сторін, суддя Гут призначив новий розгляд справи на 7 березня.

Сподіваємося, що навесні суд, ґрунтуючись на фактах та документах, винесе вже у цій справі своє справедливе рішення.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top