Волонтерство

Волонтери «Шляхетної справи» за два дні зібрали кошти на термінову допомогу оборонцям країни

Вже сім місяців фонд перебуває у постійній зв’язці з військовими.

Благодійний фонд «Шляхетна справа», заснований Сергієм Шутовим, зробив неймовірне — за два дні завдяки допомозі небайдужих українців вдалось зібрати частину коштів та закупити декілька десятків плитоносок для захисників нашої країни.

Вже сім місяців фонд перебуває у постійній зв’язці з військовими та у силу своїх можливостей намагається забезпечити тих, хто нас захищає, найнеобхіднішим – формою, бронежилетами, аптечками, засобами гігієни. Все це волонтери фонду регулярно доставляють на фронт.

На жаль, кошти закінчуються раніше, ніж фонд встигає їх збирати, тому нещодавно волонтери кинули клич про допомогу – терміново необхідно було закупити та відправити у війська на Херсонщину плитоноски та спальники.

Частину коштів вдалося зібрати за два дні, тому вже декілька десятків плитоносків дуже скоро відправляться на фронт.

«Тепер хлопці на Херсонщині будуть краще захищені. Днями відвеземо плитоноски, продукти та медикаменти нашим воїнам та відзвітуємось.
Дякую вам усім за допомогу, за кожну гривню. Разом ми можемо зробити неможливе. Крім того, дякую за підтримку Олександру Панчаку, а також компанії UZUN VITAL і його керівнику, відомому дізайнеру Віталію Узуну. Працюємо далі на перемогу! Слава Україні!
» — наголосив очільник БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов.

Також він зазначив, що крім плитоносок, наші захисники дуже потребують спальники. Військові чекають їх, бо щодня ночувати та воювати нашим воїнам доводиться в окопах, у бруді та холоді.

Ціна спальників – від 700 до 1300 гривень, вони потрібні у кількості 1500 штук.

Ви можете допомогти захисникам країни, відправивши будь-яку суму.
Реквізити:

Банківська карта (UA) 5375411416358161
Банквська карта (USD) 5168745108251429

Розрахунковий
рахунок: UA163510050000026006879147249

Або можна задонатити через офіційний сайт Фонду https://cf-noble-cause.com.ua/

Однак тільки допомогою військовим дяльність Фонду не обмежується. На протязі всіх місяців війни команда Сергія Шутова опікується вимушеними переселенцями, які, рятуючись від війни, переїхали до Одеської області.

Нещодавно волонтери «Шляхетної справи» вкотре передали допомогу нужденним. До Фонду звернулися представники Саратської ОТГ з проханням допомогти і вже днями волонтери передали кільком десяткам переселенцям, що оселилися у селі Кулевча, біля 300 кг продуктів харчування та засобів гігієни, у тому числі великі продуктові набори вагою 18 кг — на одну родину кожний.

Також у найближчі дні Сергій Шутов зі своєю командою їде у Кишинів, де вже налагоджені зв’язки с протестанською християнською місією «Євразія Молдова». Молдавські протестанти близько до серця прийняли біль України та готові відвантажувати 2-3 тони гуманітарної допомоги щотижня.

Ба більше — Фонд «Шляхетна справа» продовжує налагоджувати тісні зв’язки і з іншими зарубіжними християнськими місіями на благо України.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top