Новини

Папа Римський вперше звернувся до Путіна та Зеленського

Папа римський засудив анексію та закликав Київ бути готовим до переговорів

Папа Франциск знову закликав до негайного припинення вогню в Україні, пославшись на побоювання ескалації та ядерної загрози під час своєї щотижневої недільної меси.

Папа Римський звернувся до президента Російської Федерації:

«В ім’я Бога, в ім’я гуманності я знову звертаюся із закликом до негайного припинення вогню. Моє звернення направлене головним чином до президента Російської Федерації, благаю його зупинитися з любові до свого народу», — сказав Папа у базиліці Святого Петра в Римі сьогодні вранці.

Він також закликав президента України Володимира Зеленського бути «відкритим для серйозних мирних пропозицій».

Папа Римський Франциск засудив нову анексію Росією українських територій, закликав поважати територіальну цінність та права меншин та висловив біль із приводу численних жертв, серед яких багато дітей.

«Хід війни в Україні став настільки серйозним, нищівним і загрозливим, що викликає велике занепокоєння. Тому сьогодні я хочу присвятити цій темі всі роздуми перед молитвою «Ангел Господній». Насправді, ця жахлива і неймовірна рана людства, замість того, щоб гоїтися, продовжує ще більше кровоточити, погрожуючи розширитись.

Мене глибоко мучать річки крові та сліз, пролиті протягом цих місяців. Я засмучений тисячами жертв, особливо серед дітей, і великими руйнуваннями, які залишили без дому багато людей та сімей, несучи загрозу холоду та голоду на великих територіях.

Певні вчинки ніколи не можна виправдати! Ніколи! Це жахливо, що світ вивчає географію України через такі назви як Буча, Ірпінь, Маріуполь, Ізюм, Запоріжжя та інші місцевості, які стали місцями невимовних страждань та страху. Що вже й казати про той факт, що світ знову стоїть перед ядерною загрозою? Це абсурд.

Що ще має статися? Скільки крові ще має пролитися, щоб зрозуміли, що війна ніколи не є рішенням, а тільки знищенням? В ім’я Бога і в ім’я почуття людяності, що живе в кожному серці, повторюю заклик, щоб негайно досягти припинення вогню. Нехай замовкне зброя і давайте шукати умови для того, щоб розпочати переговори, здатні привести до рішень, які не нав’язані силою, а є узгодженими, справедливими та стабільними”, — заявив Папа.

Усіх активних діячів міжнародного життя та політичних лідерів країн Франциск наполегливо просить зробити все те, що в їх силах, щоб покласти край війні, що триває.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top