Волонтерство

В Одесі запрацювала безкоштовна футбольна секція для дітей переселенців, правоохоронців та військовослужбовців

В рамках благодійного проекту «Динамо – дітям України», 6 січня на стадіоні «Динамо» на Французькому бульварі відбулась презентація футбольного проекту для дітей воїнів ЗСУ, Нацполіції та переселенців, в рамках якого дітки зможуть абсолютно безкоштовно тренуватися та підтримувати форму.

На заході діти, батьки, яких служать у ЗСУ та Нацполіції отримали комплекти спортивної форми, а тренери – інвентар для тренувань.

«Наш благодійний проект «Динамо – дітям України» працює та розвивається. Відтепер, окрім секції баскетболу, яка на безоплатній основі діє для дітей внутрішньо-переміщених осіб, правоохоронців та військовослужбовців ЗСУ, на базі Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України розпочала роботу тренувальна секція з футболу! Вдячні кожному, хто долучився до підтримки проекту, надав відмінний спортивний інвентар та форму дітям, допоміг з організацією та регулярними тренуваннями», — розповіли організатори.

Допомогу надали представники місцевої влади, народні депутати та нацполіція області: Олексій Леонов та Сергій Колебошин, народні депутати України; Юрій Крук, голова Одеської РВА; Ігор Ткачук, заступник голови Одеської ОВА; ГУНП в Одеській області; Одеський державний університет внутрішніх справ; Рубен Степанян, голова волонтерської організації «Ми – це сила»; Сергій Тимусяк, президент БК «Одеса»; Спортивний клуб поліції «Патріот» та заступник голови СК Максим Лимарь.

Контактні телефони для запису на секції: 096-672-10-00, 048-722-22-88

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top