Волонтерство

Одеські благодійники подарували яскраве свято дітям переселенців

До дня Святого Миколая в одному з ДК Одеси відбулося масштабне благодійне свято для діточок родин-переселенців, у якому взяли участь понад 100 дітей з усього району.

Святковий захід був організований спільно Благодійним Фондом «Шляхетна справа» Сергія Шутова, волонтерською організацією «Одеса незламна», яку очолює Михайло Сосновський та Фондом «Єдина нація» і Вікторією Крушковською.

Дітей та їх батьків розважали аніматори, діти залишилися в захваті від квестів, запальних танців та різноманітних конкурсів, а також — від справжнього Святого Миколая, що заглянув на свято разом зі своїм другом Сніговиком.

Звичайно ж, не одна дитина не пішла зі свята без подарунків — там були й солодощі та фрукти, м’які іграшки, книги, пазли та багато іншого.

«Друзі, ми продовжуємо працювати заради України, заради наших дітей та молоді. У нашій країні діти — понад усе. Сьогодні ми маємо можливість спільно з нашими партнерами провести яскравий захід для дітей переселенців, які були вимушені тікати від війни. Всі ми дуже вдячні кожному, хто не стоїть осторонь, а приєднується і робить шляхетна справи», — наголосив керівник БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов.

«Сьогодні найважливіше – об’єднуватись, гуртуватися та давати молоді свіжі ковтки повітря. Дякуємо кожному, до перемоги — разом!», — додав благодійник.

Підтримати команду БФ «Шляхетна справа», отримати гуманітарну допомогу і зробити внесок можно на офіційному сайті БФ
https://cf-noble-cause.com.ua.

А зробити внесок для ініціативи «Дрова для переселенців» можно за посиланням https://cf-noble-cause.com.ua/drova-donation.

Додамо, що слідкувати за діяльністю Фонду можна і в соцмережах — Фейсбуці та Інстаграммі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top