Волонтерство

Нацгвардійці доставили гуманітарну допомогу в Миколаївську та Херсонську області

NATIONAL GUARD OF UKRAINE (4)

Прифронтові райони Миколаївської та Херсонської областей отримали гуманітарну допомогу від благодійників з Нідерландів. Вантаж доставили бійці Національної гвардії військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання.

Цього разу нацгвардійці доставили у прифронтові райони продукти харчування, одяг та генератори українцям, оселі яких постраждали від збройної агресії РФ.

«На жаль територія Миколаївщини та Херсонщини зазнала значних руйнувань, багато людей втратило домівки, роботу та своїх близьких через військову агресію російських окупантів. Волонтери та благодійники роблять все що можливо, щоб допомогти і підтримати населення.  Національна гвардія не може бути осторонь, тому ми допомагаємо у доставці цих вантажів для населення яке потребує допомоги», — зазначає полковник Національної гвардії Віктор Голумбівський.  

NATIONAL GUARD OF UKRAINE

Гвардійці, спільно з іноземними волонтерами, вже не вперше надають допомогу населенню Миколаївщини та Херсонщини. 

NATIONAL GUARD OF UKRAINE
NATIONAL GUARD OF UKRAINE
NATIONAL GUARD OF UKRAINE

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top