Волонтерство

Благодійний фонд Сергія Шутова знов передав допомогу для ЗСУ

Кожна пожертва нашим військовим зберігає їм життя.

Голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов та його команда продовжують надавати всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни.

Цього разу волонтери підтримали бійців евакуаційної 28-мої роти, що зараз несе службу у Миколаївської області.

«Наразі ми постаралися привезти по максимуму все те, що хлопці замовляли раніше. Це й біноклі, і рація, і медикаменти, їжа, засоби гігієни та багато чого іншого», — підкреслив Сергій Шутов.

Крім того, військовослужбовці отримали 15 комплектів військової форми, пошитої на власних швейних ательє Сергія Шутова, де з початку війни відшивають тактичні аптечки, плитоноски та військову форму.

Окремо Сергій Шутов висловив свою щиру подяку Юлії Свістунової та Сергію Алексєєву із компанії ТОВ «ТРАНССІГНАЛ», яки допомогли коштами на пошиття військової форми нашим захисникам.

Також він вкотре закликав небайдужих громадян України долучитися до допомоги нашим захисникам та людям, вимушеним покинути свої домівки через війну. Зробити свій вклад у Перемогу можна, заповнивши форму на офіціальному сайті БФ «Шляхетна справа» https://cf-noble-cause.com.ua/. Там же можна залишити й запит на отримання допомоги.

«Кожна пожертва нашим військовим зберігає їм життя, підтримує моральний дух та наближає Україну до Перемоги», — підкреслив голова БФ «Шляхетна справа».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top