Волонтерство

Благодійний фонд «Help Odessa»: волонтерство — це як почуття, коли даруєш іншій людині подарунок

«ElitExpert» продовжує знайомити вас з благодійними організаціями Одеси та області, що допомагають українцям в цей нелегкий час. Сьогодні нашу увагу привернув Благодійний фонд «Help Odessa». Про роботу та досягнення організації ми поговорили із його засновником Романом Бочкарьовим.

— Коли був заснований ваш фонд?

БФ «Help Odessa» розпочав свою роботу у 2017 році з напрямку допомоги дітям з інтернатів та малозабезпеченим сім’ям. З часом команда фонду побільшала, а тому збільшилися і наші можливості. Ми почали допомагати пенсіонерам та ветеранам, організовувати благодійні концерти та ярмарки, кошти з яких прямували на лікування хворих дітей.

Що для вас волонтерство та чому ви цим займаєтесь?

Я вважаю, що у кожної людини є душевна потреба допомагати нужденним, і це не про п’ять гривень жебраку на світлофорі. Наприклад, йдеш вулицею і бачиш, що людині стало погано — надаєш їй першу допомогу, і настрій стає кращим від доброї справи. Волонтерство — це як почуття, коли даруєш іншій людині подарунок і кайфуєш від його емоцій. Загалом будь-який волонтер робить добрі справи насамперед для себе, для свого морального задоволення.

Але в волонтерській діяльності не завжди виходить все гладко. Запитів дуже багато і не завжди виходить задовольнити усіх. До прикладу, під час карантину ми розвозили продуктові набори по заздалегідь складеним спискам та адресам, та коли приїжджали на місце, багато сусідів висловлювали невдоволення — чому їм теж не привезли допомогу, але це життя, і завжди можна знайти вихід з ситуації.

Що, на вашу думку, важливо знати про благодійні організації?

В першу чергу потрібно переконатися, що організація офіційно зареєстрована та працює відкрито і ви можете їй допомогти не тільки донатами, а й особисто прийняти участь у заходах. Шахраї ж можуть збирати кошти на «ліву» картку, використовуючи назву та бренди, які на слуху, тому потрібно буди уважними та завжди перевіряти інформацію.

Допомогти фонду: ROMAN VALERIYOVICH, UA853052990000026040034905286, ROMAN VALERIYOVICH, UA583052990000026007024916767

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top