Новини

У Єрусалимі стався теракт

Вночі біля Стіни Плачу в Єрусалимі стався кривавий теракт, невідомий обстріляв автобус із людьми.

За словами влади, стріляли в бік автобуса на дорозі біля Стіни плачу, а також на сусідній автостоянці біля гробниці царя Давида, за межами Сіонських воріт Старого міста.

В результаті теракту семеро людей постраждали, меред поранених під час нападу була 35-річна вагітна жінка, яку застрелили, сидячи в сусідньому автомобілі, повідомляють єврейські ЗМІ. Лікарі назвали її травму живота «складною», а її життю загрожує небезпека. У лікарні Шааре Зедек повідомили, що вона перенесла екстрені пологи, і стан новонародженого був важким, але стабільним.

Також повідомляється, що серед постраждалих було четверо членів хасидської сім’ї Сатмар, які приїхали зі Сполучених Штатів як туристи в середу.

«Автобус був повний, забитий. Я зупинився на автобусній зупинці біля могили царя Давида, а потім почув стрілянину, люди почали кричати, люди постраждали всередині автобуса», – розповів водій автобуса Даніель Канієвський.

Водій сказав, що хотів поїхати, але не зміг, тому що пасажири допомагали прикутій до інвалідного візка жінці сісти в автобус, а опущений пандус блокував двері від закриття.

Мер Єрусалиму Моше Ліон оглянув місце події рано вранці, зустрівся з комісаром поліції Кобі Шабтаєм і Тургеманом і сказав, що він вірить, що поліція «вже наклала руку на мерзенного терориста цієї ночі».

«Єрусалим сильніший за будь-який інцидент, і ми не дозволимо жодному терористу завдати шкоди повсякденному життю в громадській сфері», — сказав він.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top