Волонтерство

«Батьківщина» надає допомогу жителям Одеси

Сьогодні людям особливо потрібна допомога та підтримка, а іноді й просто добре слово.

В Київському районі Одеси очільник обласного партосередку «Батьківщини» Олег Радковський та голова одеського міського осередку Михайло Поживанов зустрілися з мешканцями та передали їм гуманітарну допомогу.

На зустрічі з одеситами політики обговорили ситуацію в країні, соціальні питанні та підготовку до зими.

«Сьогодні людям особливо потрібна допомога та підтримка, а іноді й просто добре слово. Тому наш партійний офіс працює щоденно, люди отримують продукти харчування, а щотижня наш юрист веде прийом громадян, так як і одеситам і особливо переселенцям потрібні різноманітні консультацій по документам та виплатам», — розповів Михайло Поживанов.

У свою чергу Олег Радковський зазначив, що завдяки роботі спільного з Михайлом Поживановим Благодійного Фонду «Рідний Берег» вдається допомагати продуктами харчування як одеситам, так і жителям громад Одещини та переселенцям.

Партосередок Київського району Одеси, окрім роздачі продуктових наборів у партійному офісі, також розпочав надання допомоги пенсіонерам, що не можуть особисто прийти за нею.

«Люди похилого віку можуть отримати допомогу не тільки в нашому офісі, а й вдома. Наші волонтери завжди поряд і приносять продуктові набори пенсіонерам додому», — розповіли партійці.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top