Волонтерство

Тарутинська влада щиро дякує БФ «Шляхетна справа» за постійну підтримку

Голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов та вся його команда вже багато місяців опікується мешканцям Тарутинської ОТГ Одеської області.

З самого початку війни вони привезли вже багато тон гуманітарної допомоги в цю громаду, куди, рятуючись від війни, переїхало багато переселенців. Нещодавно волонтери «Шляхетної справи» вкотре передали громаді понад три тонни продуктів харчування, медикаментів та засобів гігієни. Ця допомога тим більш важлива, що днями до Тарутинської ОТГ прибула ще 1 тисяча вимушених переселенців із Херсонщини.

Також команда волонтерів допомогала в проведенні масшабної Благодійного ярмарку у Тарутине, де вдалось зібрати 87 тисяч гривень, які були передані Тарутинській ОТГ на закупівлю необхідної амуніції для ЗСУ.

Крім того, БФ «Шляхетна справа» співпрацює з місцевою владою у напрямку молодіжного руху, тому що Сергій Шутов впевнений, що сьогодні вкрай важливо підтримувати один одного не тільки матеріально, а й духовно.

Тим паче, що волонтери фонду налагодили тісні контакти з представниками протестантських християнських місій інших країн, які вже почали надавати гуманітарну допомогу для України. Насамперед можна виділити християнську місію «Євразія Молдова» та «Церкві без стін» з Кишиніва.

Тому закономірно, що на цьому тижні вдячна влада Тарутинської ОТГ вручила керівнику фонду Сергію Шутову та всій його команді чергову Почесну грамоту за допомогу та підтримку громади.

Голова Тарутинської ОТГ Савва Чернєв завжди підкреслює, що допомога Фонду — «це відчутна підтримка для сімей вимушених переселенців та мешканців нашої ОТГ. Допомагаючи в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди та обов’язково переможемо!».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top