Волонтерство

Арт форум «MIRA ART PLATFORM» збере в Одесі амбасадорів з усієї України

Удовиченко

Організатори хочуть об’єднати українців з усіх куточків світу для допомоги постраждалих у війні.

На початку весни наступного року в Одесі відбудеться Арт-форум амбасадорів усього українського «MIRA ART PLATFORM». Захід покликаний об’єднати людей, які у страшний час війни продовжують активно популяризувати українську культуру та ідентичність у світовому просторі: українську мову, бренди, мистецтво, артистів, співаків та музикантів. Все, що асоціюється із Україною.

Це робиться для того, щоб залучити світову громадськість до всього, що несе українська культура та мистецтво, бо Україна — це не лише війна. Це і любов людей до мови, нові бренди і дуже багатогранне мистецтво країни.

Засновник та ідейний натхненник ART FORUM «MIRA ART PLATFORM», «MIRA ART MARKET», керівник проекту «WOW ART UKRAINE» Людмила Удовиченко розповіла, що мета заходу об’єднати амбасадарів всього українського презентуючи велич і багатогранність української культури та мистецтва у всіх їх проявах.

Удовиченко

«Українська культура та мистецтво знаходять відгук не лише у серцях самих українців, а й усього світові, у всіх, хто сьогодні підтримує нас. Наша культура – це популяризація нашої країни та її історії, наших вікових традицій. Через Арт форум художники, музиканти та дизайнери можуть розповісти більшій кількості людей про Україну, та ще раз привернути увагу до допомоги нашій країні та нашому народу. Ми закликаємо всіх представників бізнесу та мистецтва приєднуватися до нас, щоб ми всі разом могли робити Україну краще», — розповіла Людмила Удовиченко.

Організатори хочуть об’єднати українців з усіх куточків світу для допомоги постраждалих у війні.

На майданчику «MIRA ART PLATFORM» вже неодноразово проводилися такі заходи, як у нашій країні, так і за кордоном. За підтримки асоціації Save Ukraine (Париж), надається допомога в психологічній підтримці та реабілітації дітям переселенцям, на постійній основі підтримується Мукачівська дитяча художня школа та Кір’яківський ліцей Миколаївської області.

Нагадуємо, що захід цього року ART FORUM «MIRA ART PLATFORM» відбудеться 2 березня з 14:00 до 19:00 в Одесі.

Місце проведення: IL Decameron Hotel, вул. Леха Качинського, 10 (Польський узвіз), Одеса.

Дрес -код: смарт-кежуал із елементами української символіки.

Партнерами є: IL Decameron Luxury Design Hotel та керуюча компанія Maestro , ексклюзивний партнер — Вільнодумні/Не Хустка, титульний партнер — клініка сімейної стоматології «Дент Хаус».

Інформаційний партнер форуму — рейтингова агенція ElitExpert.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top