Новини

Генштаб погодився на демобілізацію військових, але є умови, — Залужний

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний заявив, що Генштаб погодився на демобілізацію військових, але є деякі умови.

«З Міноборони ми погодилися на демобілізацію військових через 36 місяців, але за певних умов», – наголосив Залужний

За словами Головнокомандувача, перший фактор це те, що не буде загострень на фронті, і друге – що цих людей через 36 місяців буде ким замінити.

«Я чітко розумію, що наші бійці зараз на фронті у надскладних і дуже важких умовах роблять свою справу, завдяки якій ми можемо зараз з вами спокійно спілкуватися. Звісно, мені б хотілося, щоб люди, які йдуть до війська, і особливо ті, які вже служать, чітко розуміли, скільки їм необхідно буде воювати», – сказав він.

Нагадаємо, на підсумковій прес-конференції президент Володимир Зеленський казав, що Генштаб просить додатково мобілізувати 450-500 тисяч осіб. За його словами, для цього має бути комплексний план, який у тому числі торкнеться питань тих, хто воює майже два роки без перепочинку.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top