Топ-тема

«Літакова коаліція» — головна тема наступного «Рамштайну»

Резников

На наступному засіданні у форматі «Рамштайн» будуть обговорювати деталі «літакової коаліції» для України, а також надання ППО, амуніції та артилерії. Про це повідомляє Міністр оборони України Олексій Резніков.

«В рамках засідання ми будемо обговорювати детальні речі «літакової коаліції». В даному випадку ми говоримо поки що про підготовку пілотів і не тільки пілотів, а й наших техніків та інженерів, які будуть займатися обслуговуванням літаків. Тому що це дуже складна система. Предметно питання обговорюватимуться з командами міністерств оборони Нідерландів, Данії, США та інших країн, які приєдналися до цієї коаліції», — написав Резніков.

До складу української делегації включені представники Повітряних Сил. Командувач ПС генерал-лейтенант Микола Олещук виділив своїх відповідальних офіцерів, які курують підготовкою пілотів та логістичними питаннями.

«Все, що стосується  ППО, снарядів амуніції, артилерії. Наші пріоритети не змінилися. Ця війна це війна ресурсів. Ресурсів — значить не тільки зброї, а й спроможностей її ремонтувати, обслуговувати і все, що до цього дотичне. Тому важливими для нас питаннями є відкриття різного типу хабів з ремонту та оснащення техніки. Як на території України, разом з партнерами, так і у дружніх прикордонних країнах», — додав Олексій Резніков.

Нагадаємо. На засіданнях Контактної групи з питань оборони України міністри оборони різних держав обговорюють надання допомоги нашій країні для боротьби проти російської агресії.

Зазначимо, що 13-те засідання «Рамштайну» відбудеться 15 червня.

Додамо, що президент Володимир Зеленський заявляв, що союзники готові надати Україні потужну підтримку у кількості винищувачів F-16, проте для цього необхідно відбудувати інфраструктуру.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top