Сьогодні у світі

Китай заперечує передачу бронемашин Росії

китай

Речник Міністерства закордонних справ КНР Ван Веньбінь обурився публікаціями окремих ЗМІ про китайську допомогу Росії у війні. «Китай не надавав і не надає Росії будь-яку військову чи іншу допомогу для її війни проти України».

Коментуючи повідомлення про отримання Чечнею бронемашин із Китаю та їхню подальшу передачу на війну в Україну, представник Китаю сказав:

«Не знаю, звідки ці так звані публічні свідчення. Наш давній принцип у питанні України полягає в тому, щоб завжди відстоювати об’єктивну та справедливу позицію і бути відданими сприянню мирним переговорам, а не підливати оливи у вогонь чи надсилати зброю на поле бою, — зазначив він.

Ван Веньбінь обурився публікаціями окремих ЗМІ про китайську допомогу Росії у війні й додав, що робота справді відповідальних медіа «має завжди ґрунтуватись на фактах і здійснюватись об’єктивно, чесно і професійно».

Раніше повідомлялося, що у Росії вперше помітили броньовані автомобілі China Tiger, виготовлені китайською компанією Shaanxi Baoji Special Vehicles. Їх отримали загони лідера Чечні Рамзана Кадирова. Це перший випадок, коли стало відомо про появу військової техніки китайського виробництва на озброєнні російських підрозділів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top