Сьогодні у світі

В ГУР підтвердили проблеми зі здоров’ям у Лукашенка

Лукашенко

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону заявив, що є інформація про проблеми формального лідера Білорусі Олександра Лукашенка зі здоров’ям.

За його словами, розвідка має всю необхідну інформацію про стан здоров’я диктатора, проте розкривати подробиці ГУР поки не буде.

«Так, є інформація про проблеми зі здоров’ям (у Лукашенка — ред.). Але ми деталізувати це не будемо у силу різних причин. І зрештою, здоров’я умовного Путіна є, звичайно, для України й всього світу значно більш цікавим об’єктом для дослідження, ніж розмови про те, яке у білоруського диктатора здоров’я», — сказав Юсов.

Нагадаємо, чутки про погіршення здоров’я Лукашенка стали з’являтися після його появи на параді у Москві 9 травня. Самопроголошений глава Білорусі з’явився із забинтованою рукою, крім того його довелось возити машиною. Лукашенко не зостався на обід після параду в Москві та відразу швидко повернувся в Мінськ.

13 травня Лукашенко приїхав у президентську клініку. 14 травня він не з’явився на урочистостях з нагоди Дня прапора, герба та гімну.

Згодом перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД Костянтин Затулін заявив, що самопроголошений президент Білорусі захворів, але в нього не ковід.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top