Сьогодні у світі

Літаки Typhoon, F-35 та F-16 для України: у Британії зробили заяву

F-35 та F-16

Велика Британія має намір передати Україні винищувачі F-16

Велика Британія не має наміру передавати Україні літаки Typhoon та F-35, які наразі перебувають на озброєнні Королівських повітряних сил, бо Україна обрала пріоритетними винищувачі F-16, повідомляє британське видання Telegraph з посиланням на речника прем’єр-міністра.

Зокрема, сказано, що український уряд зупинив свій вибір на західних бойових літаках F-16 як на більш широко використовуваних.

Речник прем’єр-міністра Британії сказав: «Український уряд ухвалив рішення про підготовку своїх пілотів на реактивних літаках F-16».

«Очевидно, я вірю, вони ведуть обговорення з іншими країнами, які використовують ці літаки, і ми працюємо з цими країнами», — додав речник. 

Як повідомляє телеканал Sky News, речник додав, що Королівські повітряні сили Британії не використовують літаки F-16, оскільки мають на озброєні літаки типу Typhoon та F-35. 

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський анонсує, що у найближчий час будуть оголошені важливі рішення про створення літакової коаліції для України, але ще треба попрацювати над цим питанням.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак сказав, що Британія збирається стати ключовим учасником цієї коаліції країн, які надаватимуть підтримку. Але, за його словами, нарощування бойового потенціалу літаків — це не проста справа.

Британський прем’єр підтвердив, що Британія відносно скоро розпочне навчання українських пілотів, про що сьогодні було обговорено з Зеленським.

Цього літа у Великій Британії розпочнеться початкова льотна фаза для груп українських пілотів. Це дасть нашим захисникам навички пілотування, за допомогою яких вони зможуть застосовувати різні типи літаків.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top