Сьогодні у світі

Трампу може загрожувати понад 500 років в’язниці

Трамп

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що йому сумарно загрожує 561 рік увʼязнення в рамках висунутих на його адресу звинувачень. Про це він написав в електронному листі донорам своєї передвиборчої кампанії, повідомляє The Hill.

Експрезидент США у своєму листі щодо збору коштів у середу назвав Мін’юст «корумпованим», а це звинувачення — «незаконним».

«Мін’юст знову незаконно висунув звинувачення проти вашого покірного слуги. За наявною інформацією, мені загрожує 561 рік в’язниці внаслідок оголошеного лівими полювання на відьом. Це шість життів», — зазначив Трамп.

Видання пише, що у США підсудних рідко засуджують до максимальних термінів ув’язнення за всіма пунктами обвинувачення, а терміни з різних злочинів можуть відбуватися паралельно, обмежуючи загальний час, який засуджений проводить у в’язниці.

Нагадаємо, напередодні проти Трампа висунули звинувачення в спробі скасувати результати виборів 2020 року.

У червня Мін’юст США опублікував обвинувальний акт з 37 пунктів щодо Трампа у справі про неналежне поводження із секретними документами. У квітні експрезидента США звинуватили за 34 пунктами. Суд Нью-Йорка звинуватив Трампа в тому, що він таємно заплатив порнозірці Стормі Деніелз за мовчання про їхній роман.
Також Мін’юст США звинуватив колишнього президента у справі щодо штурму Капітолія у січні 2021 року.

Суд у справі Трампа про зберігання секретних документів пройде у розпал президентської кампанії. С початку поточного року експрезидент США витратив на свій захист у судах вже понад 40 млн доларів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top