Новини

Ілона Маска номінували на Нобелівську премію миру

Маск був номінований на премію як «затятий прихильник свободи слова»

Депутат від Норвезької лібертаріанської партії прогресу Маріус Нільсен висунув кандидатуру американського підприємця Ілона Маска на Нобелівську премію миру. Про це пише Daily Mail.

Повідомляється, що Маск був номінований на премію як «затятий прихильник свободи слова». За словами Нільсена, він вибрав Маска за його «непохитний захист діалогу, свободи слова і надання можливості висловлювати свої погляди» в «дедалі більш поляризованому світі».

Крім того, Нільсен зазначив, що термінали супутникового зв’язку Starlink, керовані компанією SpaceX, дають змогу українським військовослужбовцям спілкуватися і протистояти військовій агресії з боку Росії.

«Безліч технологічних компаній, які Маск заснував, володіє або управляє, націлені на поліпшення суспільства, розширення знань як про Землю, так і про космос, а також забезпечення можливості спілкування і взаємодії в усьому світі… допомогли зробити світ більш взаємопов’язаним і безпечним», — заявив Нільсен.

Як зазначають журналісти, номінації на премію можуть подавати лауреати премії, а також особи, які відповідають певним критеріям, включно з роботою в наукових колах або уряді. Розгляд кандидатів відбудеться в жовтні 2024 року.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top