Новини

Британія допоможе Україні у створенні трибуналу для російських чиновників

Кампанію зі створення спеціалізованого суду очолили британський адвокат Філіп Сендс та колишній прем’єр-міністр Гордон Браун

Британія запропонувала юридичну підтримку для створення трибуналу, який притягне російське цивільне та військове керівництво, зокрема Володимир Путін, до відповідальності за військові злочини в Україні.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Кампанію зі створення спеціалізованого суду очолили британський адвокат Філіп Сендс та колишній прем’єр-міністр Гордон Браун.

Міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі заявив, що військові злочини Росії не мають залишитися безкарними. Саме тому Британія ухвалила запрошення України приєднатися до групи міжнародних партнерів, які працюють над механізмом підзвітності, запропонувавши юридичний досвід, і закликав інші країни G7 також взяти участь.

У Міністерстві закордонних справ заявили: «Розслідування злочину агресії могло б доповнити встановлені механізми розслідування військових злочинів, включаючи міжнародний кримінальний суд і внутрішній судовий процес України. Разом ці паралельні процеси допоможуть забезпечити повне розслідування всіх злочинів і притягнення винних до відповідальності».

Джеффрі Найс, головний обвинувач на процесі над Слободаном Мілошевичем, сказав: «Я твердо вірю, що все, що робиться з погляду відповідальності, має робитись українцями, в Україні, українською та російською мовами».

Він упевнений, що саме українці мають керувати процесом, а міжнародні партнери можуть лише порадити, як зробити все краще. Він зазначив, що це допоможе Києву уникати міжнародного тиску, ухвалюючи те чи інше рішення.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top