Економіка

У США заявили про встановлення нових обмежень цін на російські нафтопродукти

Russian oil price ceiling

У п’ятницю, 20 січня, заступник міністра фінансів Уоллі Адейемо провів онлайн зустріч із колегами з інших країн, які представляють коаліцію по встановленню верхньої межі цін на російську нафту.

Як повідомляє Міністерство фінансів США, члени коаліції також обговорили подальші кроки щодо політики обмеження цін на інші російські нафтопродукти.

«Одна межа цін для таких продуктів, як нафта та дизельне паливо, і ще одна, для нафтопродуктів, які торгуються зі знижкою. Цей підхід дозволить краще відкалібрувати політику обмеження цін на нафтопродукти РФ з огляду на широкий діапазон ринкових цін, за якими вони продаються», — наголошується у заяві.

Наступний перегляд обмежень цін на нафтопродукти Росії заплановано на березень.

Раніше Reuters з посиланням на представника G7 писало, що країни планують встановити два обмеження цін на російські нафтопродукти. За даними агентства, з лютого може бути введений варіант подвійного обмеження — на преміум нафту та нафтопродукти, які продаються зі знижкою.

Верхня межа цін на російську нафту на рівні $60 за барель, узгоджена країнами Євросоюзу та G7, почала діяти 5 грудня 2022 року, а 5 лютого 2023 року почнуть діяти обмеження і для нафтопродуктів із Росії.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top