Одеса

Вперше в історії Одесу відвідав Генеральний секретар ООН

19 серпня до Одеси прибули Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерриш та міністр інфраструктури України Олександр Кубраков. Вони відвідали Одеський порт, з якого експортується українське продовольство в рамках «зернової ініціативи».

Спостерігаючи за завантаженням балкера Kubrosli-Y, який вивезе з Одеського порту майже 10 тисяч тонн пшениці, Антоніу Гутерреш дав невеликий брифінг Одеським, Національним та Міжнародним ЗМІ на морському вокзалі.

«Дуже приємно дивитися як вантажать пшеницю, але дуже сумно від того, що значні сили порту не використовують. Робота порту п’ять місяців була паралізована, а зараз менше ніж за місяць вже 25 суден вийшли з українських портів і перевезли понад 600 тисяч тонн продуктів харчування. Кожне судно — це корабель надії, надії українських аграріїв, які нарешті зможуть отримати нагороду за свій урожай та звільнити місце для наступного врожаю. Надія для моряків та торгівельних компаній на безпечне використання Чорного моря», — зазначив Антоніу Гутерриш.

Він наголосив на важливості забезпечення світу українськими продуктами.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top