Волонтерство

В Літньому театрі відбудеться випускний кіно-театральної лабораторії «Іллюзіон»

Цими вихідними, у неділю 21 серпня о 17:00, в Літньому театрі Міського саду Одеси відбудеться завершальний захід Літнього акторського інтенсиву для дітей-переселенців, організований кіно-театральною лабораторією «Іллюзіон», який проходив з 8 серпня.

За інформацією організаторів під час святкового концерту відбудуться прем’єри випускників лабораторії:

  • вистави «Сімейка Жабамс» та «Пригоди Капітана Бенджаміна»;
  • короткометражні стрічки «Хитра» та «Маргарита», які були поставлені та зняті дітьми.

На сцені будуть понад 20 акторів різного віку (від 6 до 16 років), що приїхали до Одеси з міст, які охоплених війною. Також під час заходу буде проводитися збір коштів на подальше життя і розвиток проєкту.

«Ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку проєкту. За ці два тижні діти різного віку вчились знімати кіно та ставити вистави. Їм допомагали різноманітні фахівці, починаючи від акторської справи і завершуючи звукорежисурою. Ми бачимо у цьому необхідність, адже розвиток культури – це створення та збереження нації», – розповів режисер і художній керівник театру «Ілюзіон» Дмитро Олешко.

Допомагають кіно-театральної лабораторії ГО «АвтоМайдан» та Formag Forwarding.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top