Одеса

Розслідування справи Кауфмана та Грановського подовжили на три місяці

Таке рішення ухвалив ВАКС.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 6 грудня строк розслідування справи за підозрою бізнесменів Бориса Кауфмана та Алекса Боруховича (раніше Олександр Грановський) у створенні злочинної організації в Одесі.

«Клопотання старшого детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування задовольнити. Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні до дванадцяти місяців, тобто до 6 грудня 2023 року», – йдеться в рішенні ВАКС.

6 грудня 2023 року спливає максимальний строк досудового розслідування після повідомлення про підозру в один рік. Тому до цієї дати НАБУ і САП мають завершити слідство та відкрити матеріали розслідування стороні захисту.

Нагадаємо, що у кінці серпня 2023 року НАБУ та САП звинуватили Кауфмана та Грановського у заволодінні «Міжнародного аеропорту «Одеса» вартістю 118 млн грн та доходом від його діяльності протягом 2012-2022 рр. у розмірі понад 2,5 млрд грн.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top