Новини

У НАТО вважають, що Росія вдарила по Румунії ненавмисно

nato

Члени Альянсу висловили рішучу солідарність з Румунією.

НАТО не бачить ознак, що Росія била по Румунії навмисно – Столтенберг

НАТО не бачить ознак того, що уламки безпілотника, знайдені на території Румунії, були наслідком навмисної атаки Росії проти країни. Про це повідомив Генсек Альянсу Йєнс Столтенберг, виступаючи перед європарламентарями, пише Reuters.

«У нас немає жодної інформації, яка б вказувала на навмисну атаку з боку Росії, і ми чекаємо на результати розслідування, що триває», — зазначив він.

Також у НАТО заявили, що Румунія поінформувала членів блоку про інцидент на засіданні Північноатлантичної ради, і члени Альянсу «висловили рішучу солідарність з Румунією», додав, що «продовжують пильно стежити за ситуацією».

Нагадаємо, що 4 вересня Україна повідомила, що під час російської атаки «Шахедами» на Ізмаїл та Рені два дрони впали на терріторії Румунії.

Румунська сторона спершу категорично заперечувала інцидент, проте 6 вересня міністр оборони підтвердив, що біля берегів Дунаю з румунського боку знайшли фрагменти, схожі на уламки безпілотника, і передали їх на експертизу.

Президент Румунії Клаус Йоганніс після цього заявив про необхідність термінового розслідування та що у разі підтвердження, що це фрагменти «Шахеда»,  Румунія вважатиме ситуацію «абсолютно неприйнятною».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top