Одеса

Одеська лікарня шукає небайдужих людей, які готові допомогти дітям до Дня Святого Миколая

Одеські громадські діячі оголосили про акцію по збору подарунків для маленьких пацієнтів до дня Святого Миколая, який відзначатиметься 6 грудня 2023 року.

У Одеській обласній дитячій лікарні шукають людей з великим серцем — підприємців, депутатів і усіх небайдужих, готових підтримати дітей, що знаходяться на лікуванні. Багато хто з цих дітей проведе свято далеко від будинку, і ваша допомога може зробити цей день для них яскравіше.

Діти з Одеси і усієї області, що знаходяться на лікуванні в стаціонарі, будуть раді отримати в подарунок олівці, фломастери, ручки, альбоми для малювання, головоломки, настільні ігри і розфарбовування. Це можуть бути і іграшки, і книги — все те, що може скрасити час перебування дітей в лікарні і принести їм радість.

Акція стане чудовим прикладом соціальної відповідальності і добросердя. Вона дозволить жителям Одеси і області об’єднати зусилля на благо дітей, які потребують підтримки. Також це прекрасна можливість для підприємців і депутатів проявити свою турботу про майбутнє покоління і надати реальну допомогу тим, хто її потребує.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top