Новини

У Греції розбився український вантажний літак Ан-12

Літак виконував рейс із Сербії до Йорданії.

Пілот повідомив про відмову двигуна і отримав дозвіл на аварійну посадку в аеропорту Кавали, але його слід на екранах радарів було втрачено за десять морських миль на захід від Кавали. Як уточнює телеканал, літак було виявлено біля села Палеохорі в муніципалітеті Пангеу.

У МЗС України підтвердили аварію літака Ан-12 у Греції:

«Вночі на півночі Греції зазнав аварії український транспортний літак АН-12, який перевозив небезпечний вантаж маршрутом Сербія-Йорданія-Бангладеш. Екіпаж складався із восьми громадян України. Попередня причина аварії – відмова одного з двигунів», – написав речник МЗС Олег Ніколенко.

Наразі рятувальні служби Греції працюють на місці події.

Транспортний літак Ан-12 української авіакомпанії, який зазнав катастрофи в Греції, перевозив до Бангладешу оборонну продукцію. Літак вилетів із Сербії та мав усі необхідні дозволи.

Міністр заявив, що замовником оборонної продукції було Міністерство оборони Бангладеша, додавши, що українська компанія є лише власником літака, а вантажі, що перевозили літак, належать сербській компанії Валір.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top