Новини

Інстаграм запустив платні передплати

У листопаді 2021 року Інстаграм анонсував подібну функцію, а в січні 2022 року запустив тестування. І ось за півроку ця можливість з’являється для всіх бажаючих.

Щоб наситити Instagram ексклюзивним контентом, який буде представлений тільки тут, соціальна мережа запустила сервіс платних підписок на блогерів. Таким чином, блогери можуть на порядок збільшити дохід від свого контенту до Instagram, просто створюючи щось ексклюзивне лише для платних передплатників.

Обмежувати доступ можна до публікацій у стрічці, stories, Rials, прямих ефірах та групових чатах.

Раніше можна було викладати історії для близьких друзів. Але цей список спочатку треба створити самостійно. У ситуації з платними передплатниками це відбуватиметься автоматично.

Обліковий запис користувача, який купив передплату, позначається іконкою фіолетового кольору.

Також блогери можуть створювати окремі чати з платними передплатниками. У чат можна додати до 30 чоловік. Блогер, який підключив монетизацію, отримає окрему вкладку у додатку «Будинок передплатника» (Subscriber Home).

Моссери пояснив, що Instagram хоче стати «найкращою платформою для заробітку в інтернеті».

Ціну блогери встановлюватимуть самі, вона має бути в районі від 0,99 до 99,99 доларів.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top