Новини

Нічна атака в Ірані: вночі лунали вибухи на військових об’єктах країни

Офіційної інформації, як з боку Ірану, так з боку Ізраїлю наразі немає

У ніч проти 29 січня у соціальних мережах з’явилася численна інформація про вибухи на виробництві дронів, нафтопереробних підприємствах та військових базах в Ірані.

За даними ЗМІ, безпілотниками вдарили по оборонному підприємству у місті Ісфахан, військових об’єктах у місті Хой, нафтохімічному заводі у місті Азершехр. Гучно було і в місті Кередж та Тегерані — столиці Ірану.

Зібрали для вас усю відому інформацію на цю годину.

  • У місті Ісфахан в Ірані пролунав вибух в одному із центрів виробництва боєприпасів міноборони країни. Попередньо його атакували безпілотники
  • В іранських ЗМІ заявили, що в Хамадані пролунали вибухи, а також знищено завод з виробництва дронів у Тебрізі, завод боєприпасів в Ісфахані та склад БК у Малларді.
  • В Ірані заявили, що атака безпілотника була спрямована на військовий об’єкт. У Тегерані та інших містах теж пролунали вибухи та почалися пожежі
  • У місцевих ЗМІ написали, що в країні виникли проблеми з інтернетом. Також пишуть, що завод із «шахедами» може бути знищений, а бомбардування зазнали 5 іранських баз. У містах Ірану запрацювала система ППО
  • ЗМІ в Ірані пишуть, що це справа рук Ізраїлю
  • у соцмережах почали тиражувати повідомлення про те, що в ніч проти 29 січня 2023 року повідомляють, що Ізраїль розпочав військову операцію проти Ірану, але наразі ізраїльський уряд чи військові нічого офіційно не оголосили.
  • Після одного з вибухів на північному заході Ірану стався землетрус із магнітудою 5.9 за шкалою Ріхтера. Є загиблі.

Наголосимо, що офіційної інформації, як з боку Ірану, так з боку Ізраїлю наразі немає офіційних повідомлень про якісь військові дії. Додамо, що мовчать і джерела американських ЗМІ.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top