Новини

На Миколаївщині та Херсонщині окупанти підривають мости

На окупованій правобережній Херсонщині почали масово підриватися мости

Російські військові ймовірно «добили» пошкоджений раніше ЗСУ міст через Інгулець у Дар’ївці на Херсонщині, місцеві мешканці інформують також про зникнення понтонних переправ.

У Херсонській області окупанти підірвали Дарʼївський міст та міст в селі Тягинка .
Про це повідомляють у телеграм-каналі Збройні Сили України. 

Дарʼївський міст розташований у тилу російських окупантів. На цей момент невідомо, чи це робота партизанів, чи саме росіян, оскільки за повідомленнями місцевих жителів переправу знищили самі окупанти.

Дар’ївський міст – важлива логістична артерія на окупованій Херсонщини на автошляху E58. Окупанти використовували його для перетину річки Інгулець, яка умовно поділяє правобережний Херсонський плацдарм на дві частини. Траса Е58, зокрема, сполучає Херсон із Бериславом.

Міст перебував під вогневим контролем ЗСУ й був непроїзним для техніки внаслідок ракетного удару. Тому окупанти постійно наводили поблизу нього понтонні переправи.

Також підірваний міст через канал у бік Херсону при виїзді з боку Снігурівки Миколаївської області. В самій Снігурівці ЗСУ продовжують викурювати окупантів.

Повідомляється, що загалом за сьогодні вже було підірвано мінімум 5 мостів на окупованій частині Херсонщини і Миколаївщини:

  • Даріївський міст
  • міст у Снігурівці у бік Херсона
  • Тягинський залізничний міст
  • міст Новокаїри
  • міст в Миловому

Мапа усіх взірваних окупантами мостів на Херсонщині та Миколаївщині станом на зараз.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top