Одеса

ВАКС відправив під варту мера Одеси Труханова

Труханов

Вищий антикорупційний суд у четвер, 4 травня, постановив заарештувати міського голову Одеси Геннадія Труханова з правом внесення застави у 13 млн грн, задовольнивши клопотання прокурора САП про зміну запобіжного заходу по справі Одеського «Краяну». Про це повідомляє у Telegram Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

25 квітня ВАКС обрав Труханову запобіжний захід у вигляді майже 31 млн грн застави. Голова Одеської міськради не вніс заставу, тож САП клопотала про зміну запобіжного заходу на арешт з альтернативою застави.

Мера Одеси обвинувачують у заволодінні 92 млн грн під час купівлі будівлі заводу Краян. У 2018 році суд відпустив його на поруки на той час нардепа від БПП Дмитра Голубова. Прокурор наполягав, що відтоді обставини змінилися, і закликав посилити запобіжний захід.

«Зважаючи на те, що обвинувачений не вніс 30,866 млн грн застави, визначеної судом, прокурор звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу із застави на тримання під вартою з альтернативою внесення застави», — повідомляє САП.

ВАКС, заслухавши доводи сторін, частково задовольнив клопотання та застосував до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення 13,420 млн грн застави.

На виконання рішення суду обвинуваченого взято під варту в залі суду.

Нагадаємо, Одеський міський голова та інші особи обвинувачуються у заволодінні коштами бюджету у сумі понад 92 млн грн внаслідок реалізації схеми придбання у комунальну власність приміщення адміністративного корпусу колишнього заводу «Краян» за вдвічі завищеною ціною.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top