Експертний клуб

Кульмінація близько: експерт розповів про ситуацію в Бахмуті

ВСУ

Наступ росіян у Бахмуті застопорилося, тоді як ЗСУ не без успіху роблять локальні контратаки. Про це заявив військовий експерт Олександр Коваленко.

«Загальна лінія бойових зіткнень в Бахмуті не зазнала якихось серйозних змін. Сили оборони України, як утримують основні позиції, особливо в багатоповерхівці, так і намагаються контратаками повернути контроль над раніше залишеними локаціями. І можу сказати, що не безуспішно», – заявив він.

При цьому Коваленко зазначає, що лінія зіткнення в місті являє собою «пекельні гойдалки», де окремі позиції переходять з рук в руки по багато разів.

«Помічений в районі Бахмута ТОС-1А» Солнцепек», особливо не допомагає російським окупантам у вирішенні поставленого завдання – взяти місто під контроль до 9 травня», — констатує він.

За словами експерта, погода на фронті сьогодні «радує» і «вселяє впевненість», що скоро ми станемо свідками певної «кульмінації».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top