Новини

Новим прем’єром Польщі може стати Туск

Туск

Лідери опозиційних «Громадянської коаліції», «Третього шляху» й «Лівиці» офіційно оголосили про готовність створити коаліцію та висунення лідера «Громадянської платформи» Дональда Туска на посаду прем’єра. Про це вони заявили на спільній пресконференції, повідомляє RMF FM.

Лідери опозиційних партій звернулися до президента Анджея Дуди із закликом не зволікати з термінами призначення першого засідання уряду, порахувати, в кого є більшість та доручити місію формування уряду одразу представнику опозиції, яка перемогла, а не політику від керівної «Право і справедливість».

«Ми будемо просити президента якнайшвидше скликати засідання Сейму. У нас є більшість для обрання прем’єр-міністра», – заявив лідер Польської селянської партії Владислав Косіняк-Камиш, додавши, що у середу його партія вирушає на консультації з Дудою.

У подібному ключі висловився і лідер «Третього шляху» Шимон Головня, який закликав президента «не гаяти більше ані секунди нашого часу».

Опозиційні партії не надали жодної конкретики щодо інших кадрових домовленостей. За словами Туска, розподіл посад – йдеться про спікерів Сейму та Сенату – відбудеться «з почуттям партнерства та рівності суб’єктів (коаліції)».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top