Політика

Михайло Поживанов: вірю, що ЗСУ не допустять проведення псевдореферендумів на окупованому півдні

Російські загарбники не залишають наміру провести на окупованих територіях так звані «референдуми» за приєднання до Росії.

Російські загарбники не залишають наміру провести на окупованих територіях так звані «референдуми» за приєднання до Росії.

Зокрема, на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей розпочала роботу кремлівська «Єдина Росія» загарбники хочуть відкрити дільниці для проведення так званих «виборів». Крім того, окупанти почали роздавати російські паспорти.

Ситуацію з псевдореферендумами «ElitExpert» прокоментував керівник осередку «Батьківщини» в Одесі, доктор технічних наук та професор Михайло Поживанов.

«Подібні речі вони вже проводили свого часу під час створення так званих «ДНР» та «ЛНР», анексії Криму. На мою думку, сьогодні вони в псевдодемократію взагалі не гратимуть. Можливо, наш контрнаступ зможе зупинити це, але в той же час вони можуть протоколи собі самі намалювати на колінці, а Держдума РФ просто затвердить ці результати», — зазначив політик.

На його думку, лише активність та доблесть ЗСУ зможе завадити росіянам провести псевдоголосування.

«І я думаю, що Верховний головнокомандувач, командувачі різних родів військ це чудово розуміють, і робитимуть все можливе, щоб цього не допустити. Але навіть якщо це трапиться, Україна звичайно ніколи визнавати окупаційни вибори не буде.

З іншого боку, в тих українських містах, які, нажаль, були здані без жодного пострілу, роспропаганда може подати все по-своєму, і людьми це може сприйматися по-різному. У тому ж Мелітополі та Бердянську. Але ми дуже сподіваємось на ЗСУ і віримо, що вони не допустять проведення цих псевдореферендумів», — підкреслив Михайло Поживанов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top