Відеорепортаж

Благодійний фонд Сергія Шутова допомагає громадам Одеської області

Благодійний фонд «Шляхетна справа», заснований Сергієм Шутовим, активно допомагає переселенцям та пенсіонерам в громадах Одеської області.

Лише у липні місяці фондом було роздано понад 500 продуктових наборів в Окнянській, Кодимській, Тарутинській та Слобідській громадах.

«Наш фонд працює безпосередньо з головами громад, у яких є повна інформація про кількість розміщених у них вимушених переселенців. Це дозволяє надавати допомогу саме тим, кому вона найбільше потрібна», — розповів Сергій Шутов.

Окрім переселенців, фонд також надає допомогу багатодітним сім’ям, пенсіонерам та малозабезпеченим людям.

«В цей непростий для країни час дуже важливо бути разом та допомагати. Наш фонд працює з перших днів агресії, ми надаємо допомогу ЗСУ та цивільному населенню. Людям потрібна підтримка та добре слово. Дякую нашим партнерам, європейським фондам та усім, хто надає нашому фонду донати – тільки разом ми вистоїмо та обов’язково переможемо», — додав Сергій Шутов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top