Політика

Китай прагне показати, що він не Росія — FT

Китай

Конструктивні сигнали Китаю на переговорах щодо української формули миру, які відбулися в Саудівській Аравії у вихідні, надихнули Україну та союзників. Про це, посилаючись на джерела, пише Financial Times.

Переговори в Джидді завершилися без підписання спільного комюніке. Однак присутність Пекіна на зустрічі була головною подією для учасників, Україна сприйняла приїзд китайської делегації як успіх, пише ЗМІ.

Китай у таких переговорах брав участь уперше, на саміт вирушив представник уряду Китаю у справах Євразії Лі Хуей. За даними Spiegel, Пекін був активний і висловив «позитивні» думки з приводу наступної такої зустрічі. Дипломати, з якими спілкувалися журналісти WSJ, вважають, що Китай «загалом відіграв конструктивну роль» у переговорах.

За даними видання, Китай дав зрозуміти, що готовий брати участь у подальших переговорах щодо мирного врегулювання війни і готовий до участі у наступній, третій зустрічі на рівні радників.

Китай «здається конструктивним» і «прагне показати, що він не Росія», розповів один із європейських дипломатів. За його словами, «сама присутність Китаю демонструє, що Росія дедалі більше ізолюється».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top