Новини

Дуда засумнівався в деокупації Криму. Посол України нагадав йому, що це спільне завдання

У посольстві вже відреагували

Президент Польщі Анджей Дуда засумнівався, що Україна зможе деокупувати Крим. У посольстві вже відреагували, нагадавши, що це «наше спільне завдання та зобов’язання перед вільним світом».

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що не впевнений, чи Україна зможе деокупувати Крим, але вважає, що вона зможе повернути собі Донецьк і Луганськ.

«Я не знаю, чи поверне (Україна) Крим, але я вірю, що вона поверне Донецьк та Луганськ», — сказав він.

За його словами, Кримський півострів, який Росія захопила у 2014 році, за вісім років до початку повномасштабного вторгнення, «є особливим місцем… у тому числі й з історичних причин».

«Бо насправді, якщо ми подивимося історично, він знаходився в руках Росії більшу частину часу», — додав президент Польщі.

Посл України в Польщі Василя Зварича звертаючись до Дуди та світової спільноти, нагадав, що деокупація Криму «наше спільне завдання та зобов’язання перед вільним світом».

«Крим — це Україна: вона є і залишиться. Міжнародне право — основи. Тимчасова окупація Росією Криму є військовим злочином, за який вона буде покарана. Ми зробимо це без сумніву. Ми віримо та працюємо разом», — сказав Зварич.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top