Новини

Еквадор передає зброю РФ Україні

Сполучені Штати заявили, що зброя, яку вони отримають від Еквадору, буде відправлена в Україну,

Лідер Еквадору Даніель Нобоа заявив про намір здійснити обмін з США: за стару радянську техніку російського та українського виробництва планують отримати сучасну зброю американців на 200 млн доларів, повідомляє Reuters.

«Сполучені Штати заявили, що зброя, яку вони отримають від Еквадору, буде відправлена в Україну, щоб допомогти зміцнити її сили на полі бою проти Росії», — пише агенство.

Видання цитує різку реакцією Захарової, яка у коментарі місцевим ЗМІ назвала дії Еквадору «необґрунтованим рішенням» та порушенням спільних контрактів з Москвою.

Влада Еквадору підтвердила, що Москва не рекомендувала обмінюватися обладнанням США, але там вважають, що все одно мали право це зробити. 

Мова йде про вертольоти Мі-171Е і переносні зенітні ракетні комплекси «Ігла». Загалом Еквадор ще за радянських часів отримав БМ-21 «Град», близько десяти установок ЗРК «Оса», понад 30 зенітних установок ЗУ-23-2, близько 120 зенітно-кулеметних установок ЗПУ-1 та ЗПУ-2.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top