Новини

Злив «даних» США про контрнаступ ЗСУ: з’явилась реакція Офісу президента та ГУР

Valery Pronko

Що ж стосується реальних планів контрнаступу, додав Подоляк російські війська «ознайомляться з ними першими»

«Фотошоп на «віртуальні псевдосливи»: радник голови ВП Михайло Подоляк у Telegram прокоментував «витік» секретних документів про український контрнаступ.

Росія шукає будь-яких способів перехопити інформаційну ініціативу, спробувати вплинути на сценарні плани контрнаступу України. Внести сумніви, скомпрометувати попередні ідеї, налякати своєю «обізнаністю».

«Але це лише стандартні елементи оперативної гри російської розвідки – і нічого більше. До реальних планів України це не має відношення, — прокоментував Подоляк.

Зокрема, він наголосив, що опубліковані дані «спираються переважно на статистичний аналіз поставок, можливих оперативно-тактичних задумів, а також великий обсяг фіктивної інформації».

«І, по-друге… якби Росія справді отримала реальні сценарні заготовки – вона навряд чи оприлюднила б їх. Адже набагато вигідніше заготувати власні зустрічні пастки, залишаючи при цьому другий бік у незнанні про власне знання. Натомість публікація сьогодні — це безумовний доказ виключно оперативної інформаційної гри Росії», — підкреслив Подоляк.

Що ж стосується реальних планів контрнаступу, додав Подоляк, безумовно, російські війська «ознайомляться з ними першими»: «Я б припустив, що це станеться дуже скоро».

У ГУР також прокоментували можливе зливання секретних документів з контрнаступу ЗСУ

«Оскільки є інформація, що Пентагон проводить розслідування, ми повинні від нього почути інформацію про це розслідування. З попереднього аналізу цих матеріалів ми бачимо брехливі викривлені цифри щодо втрат з обох боків та частину інформації, зібраної з OSINT-джерела», — повідомив представник ГУР. Юсов у ефірі національного телемарафону.

Нагадаємо, у Twitter та Telegram з’явилися нібито секретні документи про контрнаступ Збройних сил України з детальним описом планів США та НАТО. Зокрема у документах йдеться про нарощування української армії перед запланованим наступом.
Пентагон заявив, що вже розпочав розслідування, хто може стояти за витоком цієї інформації. Проте є сумніви чи дійсно це був «злив» даних.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top