Новини

Зеленський звернувся до Паризького форуму миру

Зеленский

Президента України Володимир Зеленський, 10 листопада, звернувся до учасників Паризького форуму миру. Текст звернення наводить пресслужба президента України.

«Я радий можливості звернутися до вас і вдячний, що в такі складні, турбулентні часи Паризький форум миру залишається дієвим і робить свій внесок у глобальну співпрацю. І — що справді важливо для глобальної стабільності — він зміцнює співпрацю між Європою та Африкою, Азією, Латинською Америкою. Зараз, у наш час, світ стоїть на роздоріжжі. Локальні війни можуть спровокувати глобальний колапс. Страждання, яких зазнає та чи інша нація, можуть затягнути у прірву сусідні народи. Але світ не приречений на катастрофи й страждання. Ми здатні зробити правильний поворот!» — переконаний Зеленський.

Президент упевнений, що саме співпраця та єдність усіх, хто справді цінує мир, може запобігти катастрофам і зупинити страждання народів.

«У цьому важлива кожна нація! Про це важливо пам’ятати. Немає кількох «великих», які нібито можуть щось вирішувати за всіх у світі. Усі народи рівні, і кожен народ заслуговує на повагу. Тільки такий підхід може реалізувати право кожної дитини кожного народу на світ, у якому буде більше прикладів досягнення миру, ніж історій його руйнування. Тому, коли я пропонував Українську формулу миру, щоб захистити наш народ і створити глобально значущий прецедент відновлення чесного миру, я розраховував на глобальні зусилля, на об’єднання світової більшості, на співпрацю, яка об’єднує всі континенти. І поступово ми цього досягаємо», — сказав Зеленський.

Президент України подякував усім, хто підтримує ці зусилля, і підкерслив: немає таких труднощів, які не можна було б подолати єдністю людей.

Окремі слова вдячності адресувалися народу Франції і президенту Еммануелю Макрону.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top