Новини

Зеленський зробив заяву щодо вступу України до ЄС

Якщо рішення відкладуть, то це означатиме, що глава Кремля Володимир Путін наклав на нього вето

Отримання позитивного рішення про початок переговорів щодо вступу України до ЄС залежить лише від стійкості країн-членів. Якщо рішення відкладуть, то це означатиме, що глава Кремля Володимир Путін наклав на нього вето.

Таку заяву зробив український лідер Володимир Зеленський. Свою позицію президент озвучив під час візиту до Норвегії у середу, 13 грудня.

Глава держави наголосив, що Україна була дуже конструктивною і зробила все, виконала всі рекомендації партнерів, визнавши, що «є блокування з боку Угорщини і це факт».

«Україна зробила все, щоб не давати жодного шансу тій чи іншій державі блокувати початок переговорів. Тут питання тільки стійкості країн ЄС, тому що в цьому році у РФ не було жодної перемоги, вони нічого не змогли зробити, не змогли окупувати жодного села, я вже не говорю про міста. Нічого вони не змогли зробити», — сказав він.

Водночас, за словами президента, Росія почала працювати з країнами, не тільки Європи, країнами на багатьох континентах і тиснути на них.

«Тому, якщо не буде позитивного результату — питання не в плані Б, у нас є тільки один план — це наш вибір — бути в ЄС. Тому якщо не буде там позитиву — це буде говорити про те, що Путін наклав вето на це рішення», — резюмував Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top