Новини

Президент України прибув у Норвегію з неанонсованим візитом:подробиці щодо візиту (відео)

Президент прибув до Осло для участі у другому Саміті Україна — Північна Європа

Президент України Володимир Зеленський у середу, 13 грудня, перебуває з візитом у Норвегії. Про це повідомляється на сайті уряду Норвегії.

Президент Зеленський і прем’єр-міністр Стьоре проведуть зустрічі для обговорення різних тем, у тому числі щодо подальшої підтримки Норвегією України. Президент Зеленський також відвідає саміт Північних країн, який відбудеться в Осло того ж дня.

«Я радий мати можливість вітати Володимира Зеленського в Норвегії. Сподіваюся на наші конструктивні переговори. Норвегія продовжуватиме підтримувати боротьбу України за самозахист. Ми надаємо цільову, довгострокову підтримку, щоб допомогти Україні в її боротьбі за свободу та демократію. Зусилля України також є важливими для забезпечення свободи та безпеки тут, у Норвегії», – сказав Прем’єр-міністр Йонас Гар Стьоре.

Зеленський в прибув в Осло

Також президент візьме участь у другому саміті Україна – Північна Європа, а також проведе переговори з його учасниками.

«Разом з лідерами Норвегії, Данії, Ісландії, Фінляндії та Швеції говоритимемо про посилення оборонної, політичної та економічної співпраці, про наше спільне майбутнє в Європі. Наша мета — безпека і справедливий і міцний світ на континенті», — повідомив Зеленський.

Після саміту відбудеться прес-конференція за участю президента Зеленського та глав урядів країн Північної Європи.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top