Новини

Зеленський виступив на терміновому засіданні Ради Безпеки ООН

Зеленський закликав партнерів України засудити дії Росії, підтримати українську «формулу світу»

Зеленський виступив на засіданні Ради безпеки ООН та закликав організацію засудити ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України, позбавити Росію право вето.

«Що вам зараз може сказати представник держави-терориста? Що від їхніх ракет не страждають мирні люди? Все очевидно. Все дуже очевидно. Я закликаю вас до конкретних кроків на захист людяності та життя! Рада безпеки має дати чітку оцінку вчинкам держави-терориста відповідно до Розділу 7 Статуту ООН», – додав Зеленський.

Він закликав партнерів України засудити дії Росії, підтримати українську «формулу світу», а також надати Києву сучасні та ефективні системи ППО.

«Поки Україна пропонує мирний план за десятьма пунктами, РФ відповідає ракетами», — цитує Зеленського прес-служба делегації ЄС в ООН.

Зеленський також запросив експертів ООН відвідати українські об’єкти критично важливої ​​інфраструктури для оцінки їхнього стану.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top