Новини

Зеленський розповів, яких рішень очікує від Саміту миру в Швейцарії

Зеленский

Зеленський озвучив три пункти

На Глобальному саміті миру, який відбудеться 15-16 червня, Україна планує зосередитись на трьох питаннях. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню «Власть».

«Ми з вами маємо чітко розуміти, чого ми хочемо досягти від цього саміту. Це три пункти із десяти, які ми виносимо на цей саміт. Там 10 пунктів не тому, що нам подобається цифра 10. Були кризи, і вони є у нас на території через те, що Росія все це до нас принесла. Ми виносимо три пункти, які об’єднують усі країни. Багато країн, які балансують між Росією та Україною, кажуть, що є складні речі, які без Росії не наважуються. Ми відсунули те, що може роз’єднувати країни, і взяли лише три пункти для першого саміту», — сказав президент.

Зеленський озвучив ці три пункти:

Пункт перший – ядерна енергетична безпека
Пункт другий – продовольча безпека.
Третій пункт – обмін усіх на всіх та повернення дітей, яких Росія силою вивезла на свою територію.

«Цей саміт ми назвали інавгураційним, але ми хочемо не просто привітатись, але мати хоча б три пункти, щоб хоч якось рухатися вперед», — зазначив президент України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top