Новини

Приліт в гіпермаркет, загиблі та багато зниклих безвісти: що відомо про удар по Харкову

харьков

Президент України прокоментував ситуацію

Ворог влучив у будівельний гіпермаркет у Харкові, є інформація про жертви та постраждалих. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов у Telegram.
Спочатку він зазначив, що, за попередньою інформацією, «приліт» у спальному районі міста, у щільній цивільній забудові. Пізніше написав, що ворог, ймовірно вдарив по будівельному гіпермаркету.

«Попередньо — влучання сталося в будівельний гіпермаркет.  Маємо інформацію про жертви та постраждалих — потребує уточнення», – написав Терехов.

У свою чергу керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що окупанти вдарили по цивільній торгівельній інфраструктурі.

«Виникла пожежа. Кількість постраждалих встановлюється», — зазначив він.

Через декілька хвилин Синєгубов уточнив, що вже відомо про одну загиблу людину, щонайменше чотири поранені. Згодом стало відомо про другу загиблу людину, кількість поранених збільшилася до 11.

«Маємо велику кількість людей зниклих безвісти. Багато поранених. Судячи зі всього, удар наносився саме по торгівельному центру, де знаходилося багато людей — це чистий тероризм», — повідомив згодом Терехов.

Президент України прокоментував ситуацію

«Росія нанесла черговий жорстокий удар по нашому Харкову – по будівельному гіпермаркету – у суботу, просто посеред дня. Станом на зараз відомо, що в гіпермаркеті могли перебувати понад 200 людей. Усі служби вже на місці надають допомогу – рятують людей і ліквідовують пожежу, яка повністю охопила приміщення, 10 тис. кв. м. Відомо про загиблих і поранених»

Зеленський вкотре закликав світ надати достатньо засобів ППО та сучасної бойової авіації

«Якби Україна мала достатньо засобів ППО та сучасної бойової авіації, такі російські удари стали б просто неможливими. І саме тому ми звертаємося до всіх лідерів, до всіх держав: нам потрібне значне посилення протиповітряної оборони і достатньо можливостей знищувати російських терористів. Завдання, яке потрібно виконати і можливо виконати тільки спільно зі світом. Щодня ми закликаємо світ: дайте нам ППО, врятуйте людей. Кожне неприйняте рішення про підтримку – це втрата наших людей».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top