Новини

Зеленський провів прес-конференцію у річницю масштабної війни: головні заяви

Президент Володимир Зеленський 24 лютого 2023 року, у річницю повномасштабної війни Росії проти України, проводить велику прес-конференцію.

Виступ розпочався з хвилини мовчання.

Головні заяви:

Об’єднання всього світу – головне моє завдання.

• Ми не воюємо, а боремося за своє життя.
• Це не ця війна викликала цю кризу, а Росія спровокувала її.
• Захист неба, літаки, танки, далекобійна зброя – ось моє завдання, що я маю обговорювати тет-а-тет.
• Ми маємо підтримку Великої Сімки.
• Буде великий пакет підтримки від Японії також.
• Японія держава, яка очікується в Україні. Японія надала велику підтримку Україні.

Зеленський про Туреччину та Ердоган:

• Ми сприймаємо біль Туреччини як свій.
• Я вдячний Ердогану за «азовців».
• До війни я говорив Ердогану: посадіть Путіна за стіл переговорів. Він не зміг цього зробити. А зараз він може, але ми не можемо.

Зеленський вважає, що Росія може вторгнутися до інших країн.

• Молдова – приклад. Можлива атака Придністров’я, атака на Кишенів.

• Зараз Росія «вкидає» у медіа, що ситуація на кордоні України та Приністров’я напружена, що Україна хоче туди зайти.

Зеленський про далекобійну зброю для України:

«Дальнобійна зброя — це захист населення. Серед наших партнерів поширюється наротив, що далекобійна зброя нібито необхідна для ударів по росії. Однак Росія розмістила свою зброю на території України на такій відстані, що вони можуть бити по цивільному населенню. Наприклад, вони постійно бомбять». Херсон, знаючи, що ЗСУ не має зброї, щоб їм відповісти».

Польський президент заявив, що якби ця війна тривала ще рік, то Росія вторглася б ще до однієї країни. Чи вважаєте Ви, що це можливо? — журналіст.

«Так, Росія шукає слабке місце та вплив Москви. Ми перехопили документ, який хотіли змінити керівництво Молдови. Зараз вони заявляють, що на кордоні Молдови та України постріли з нашого боку. Це провокація, адже ми вважаємо територію Придністров’я частиною незалежної Молдови та поважаємо територіальну». цілісність» – Зеленський.

Зеленський прокоментував деокупацію Криму:

«Усі хочуть, щоб кожен наступний крок був останнім, переможним. Ми заслужили на це. Щоб були живі військові, щоб повернулися додому. Все залежить від нас. Але емоцій мало. Є військові кроки — ми до них готуємося: морально, технічно, військово, формуванням бригад. А далі будуть справедливі деокупаційні кроки. Дай Боже, щоб вони були вдалими».

Зеленський сказав, що планує зустрінеться із Сі Цзіньпіном.

«Наскільки мені відомо, Китай поважає територіальну цілісність. Тому він має зробити все, щоб росія вийшла з нашої території», — сказав він.

Україна ініціювала формулу світу, в якій відзначено нашу позицію щодо завершення війни в Україні. 141 держава ООН підтримала їх. «Я працюю разом із нашою командою, щоб представники різних континентів були залучені до формули світу».

— Якщо партнери стримають усі свої слова та терміни, на нас неминуче чекає перемога. Я впевнений, що перемога буде цього року.

— Ми хочемо показати світові, що така повага до суверенної держави, до статуту ООН за допомогою «формули миру».

— Нам потрібні гарантії безпеки для України, для українців.

— Тільки після припинення Росією масових вбивств громадянських людей, дітей та тварин, бомбардування міст, сіл та інфраструктури, ми запропонуємо Росії вирішити все дипломатичним шляхом.

— Ми бачимо потужну підтримку американського суспільства, це про фізичну присутність матеріальних засобів та зброї. Приїзд Байдена – це знак, що, крім виділення ресурсів, є віра в нашу перемогу!

— Зараз ми боремося за незалежність. До цієї війни у ​​нас не було «міцного кулака партнерів»

— Війна і тортури, війна та зґвалтування – невже це має прийти до кожного дому світу, щоб люди вже нарешті оцінили наслідки цієї кривавої війни?

— Українська артилерія вдарила по наступному російському штурмовому угрупованні на північ від Ягідного.

— Те, що Китай почав говорити про Україну, вже добрий знак. Заявлена ​​повага до територіальної цілісності та ядерна безпека це стосується, швидше за все, нашої країни.

Зеленський про найстрашніший день для нього: це Буча

Мабуть, Буча. Напевно те, що я побачив у момент, коли ми деокупували. Було дуже страшно. За те, що таке, що ми побачили, що диявол не десь там, він на землі.

Зеленський на питання про те, хто його найбільше розчарував:

Хто розчарував – усі ті, хто поїхав 24 числа. Усі ті, хто виїхав із Києва, виїжджав із міст, сіл, ті хто мав керувати країною чи охороняти її, битися за неї. Усі ці люди мене розчарували.

День перемоги – це мій щасливий день, майбутній. Як і для кожної українки чи українця – Зеленський.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top