Казахстан

Глава Держдепу приїде до Казахстану

Він відбудеться вже наступного тижня

МЗС РК анонсувало підготовку візиту до Казахстану державного секретаря США Ентоні Блінкена. Він відбудеться вже наступного тижня – 28 лютого.

«Під час перебування в Астані держсекретар буде прийнятий президентом Касим-Жомартом Токаєвим і проведе переговори із заступником прем’єр-міністра — міністром закордонних справ РК Мухтаром Тлеуберді», — йдеться в повідомленні

Цього ж дня в Астані за участю Блінкена відбудеться Міністерська зустріч глав зовнішньополітичних відомств країн Центральної Азії та США у форматі С5+1. На порядку денному – питання подальшого розвитку регіонального співробітництва та партнерства зі США.

Нагадаємо, що глави наших зовнішньополітичних відомств зустрічалися у травні минулого року у Вашингтоні. Тоді пан Блінкен підкреслив, що «наші партнерські відносини ґрунтуються на незмінній прихильності США до незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Казахстану», а також пообіцяв сприяння своїй країні в реформах у нашій.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top